Vízum a pracovní povolení na Ukrajinu

Vízum a pracovní povolení

Náš tým je vám díky profesním znalostem místních zákonů připraven nabídnout obstarání víza na Ukrajinu, které zde budete pro dlouhodobý pobyt a podnikání potřebovat. Veškerá komunikace s úřady jde přes nás a vy se tak můžete soustředit čistě jen na své záležitosti.

Pro podnikatele a investory, kteří mají zájem o profesionální vedení obchodu na Ukrajině je obstarání víza prioritním a povinným úkolem .

Naši lidé mají zákonné pověření přímo od Ministerstva práce na Ukrajině a pomohou vám vše potřebné zařídit a smluvit.

Dne 1. září 2005 byl pro členy Evropské unie, Švýcarska a Lichtenštejnska zaveden bezvízový vstup na území Ukrajinské republiky v délce 90 dnů. Po uplynutí 90 denní lhůty je nutné si příslušné vízum bezpodmínečně zajistit.

Vyřízení legitimního pracovního povolení pro práci na Ukrajině

Pokud chcete mít na Ukrajině při podnikání vždy k dispozici váš sehraný tým vlastních lidí, budete pro ně potřebovat platné pracovní povolení, které se vydává na dobu 1 roku a poté je znovu nutné žádat o jeho prodloužení.

Cizinci, kteří jsou zaměstnáváni bez pracovního povolení, mohou být ze zákona okamžitě vyhoštěni z území Ukrajiny a navíc se zaměstnavatel může dočkat i nepříjemných finančních sankcí.

Jak vám můžeme ohledně víza na Ukrajinu pomoci?

  • Zajištění správného typu víza
  • Rychlé obstarání pracovního povolení pro vás a váš tým
  • Komplexní zastoupení při jednání s místními úřady
  • Tlumočení a vedení případných dalších komunikačních úkonů

Neváhejte a kontaktujte nás!

Rádi Vám pomůžeme.

Napište nám