Právní poradenství a servis pro podnikání na Ukrajině

Právní poradenství a servis

Právní systém Ukrajiny je soustava specifických zákonných ustanovení. Kdy vyznat se v jejich problematice, může velmi výrazně usnadnit obchodování jednotlivých investorů a společností z ostatních zemí Evropy na ukrajinském trhu.

Právní poradenství a servis jsme vám schopni zajistit v každém z regionů země. S pomocí našich zkušených právních partnerů na Ukrajině a jejich dlouholeté spolupráci s námi, si můžete být bezpečně jistí svojí volbou.

Naši partneři pro vás najdou v rámci právního poradenství efektivní řešení v jakékoli oblasti obchodního práva a činností s tím následně spojených.

Právním poradenstvím umožňujeme potencionálním investorům a společnostem, aby se mohli čistě soustředit jen na své obchodní či výrobní záležitosti a nemuseli se k tomu navíc zabývat právními úkony.

Prověřování stávajících a budoucích obchodních partnerů

V rámci právního poradenství nabízíme i možnost prověřování a lustrace jak stávajících, tak i budoucích obchodních partnerů na Ukrajině. Hodnocení rizik obchodního partnera spočívá ve sběru a vyhodnocení všech dostupných informací. Informace pocházejí z různých veřejných, soukromých i vlastních zdrojů dat a databází.

Objektivita, odborná kvalifikace a dlouholetá zkušenost jsou základní předpoklady pro naši práci. Znalost specifik různých odvětví průmyslu, služeb i obchodu nám umožňuje správnou interpretaci získaných informací nutnou pro poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou pro naše klienty.

Prověření rizikovosti partnera (ideálně na samém počátku obchodního vztahu) je klíčové při minimalizaci obchodních rizik. U významných obchodních partnerů je samozřejmě vhodné i následné hodnocení.

Hodnocení rizikovosti jsou prováděna jako vstupní/úvodní při prvním zpracování pro danou společnost a periodické/následné při druhém a dalším zpracování.

Znalost rizikovosti obchodního partnera a souvisejících informací jsou důležité nejen z důvodu eliminace rizik spolupráce s neseriózními partnery, ale rovněž z důvodů vylepšení pozice při vyjednávání o ceně a dalších podmínkách kontraktu.

Proč využít našeho právního poradenství při obchodu na Ukrajině?

  • Dbáme na jednotnou kvalitu právních služeb.
  • Časová a finanční efektivita.
  • Odborná znalost místních obchodních a právních poměrů.
  • Pracujeme jen s dlouhodobě prověřenými advokátními kancelářemi po celé Ukrajině.
  • 100 % profesionální právní zastoupení vaší společnosti.

Neváhejte a kontaktujte nás!

Rádi Vám pomůžeme.

Napište nám